IT школа Beetroot Academy: інтенсивні IT-курси в дружній атмосфері

Home / IT школа Beetroot Academy: інтенсивні IT-курси в дружній атмосфері

Гарні викладачі, індивідуальний підхід до кожного студента та нові знайомства. Чудова школа, особистий підхід до кожного студента. Якщо хочете https://wizardsdev.com/ навчитися новому, або покращити знання в обраній галузі – це саме те місце, куди треба йти. Розвивай власну кар’єру разом з Beetroot Academy.

front end-розробка це

Beetroot Academy дає гарні теоретичні й практичні знання. Це чудова база для айтішників-початківців. Якщо хочете відкрити для себе світ ІТ – раджу курси від Beetroot Academy. Викладач – практик, розповідає, що зараз затребуване й як зараз робиться. А приємна атмосфера надихає на глибоке занурення в світ веб-розробки.

Інтенсивні ІТ-курси

Отримуй нові навички в дружній атмосфері, де піклуються про кожного студента. Beetroot Academy – дивовижний приклад нової епохи освіти, де кожен викладач піклується про розвиток учнів. Тут результат і зацікавленість студента – на першому місці. Більш ніж 60 фахівців по всій Україні допомагають нашим студентам досягати кар’єрних цілей.

front end-розробка це

В нашій компанії працює більш ніж десять випускників Beetroot Academy. Всі вони відповідають вимогам до позиції джуніорів, всі – успішно справляються з завданнями. Чотири місяці промайнули надто непомітно, це був найкращий курс. Дуже радію, що потрапила саме до цієї академії та на цей потік. Колектив в Beetroot Academy дуже дружній та привітний, було приємно тут проводити час навіть після роботи. Дізналась багато цікавого та корисного, за що й вдячна команді.

Почати зараз

В нас працюють випускники Beetroot Academy. Це єдиний профільний освітній заклад, який можу радити. Підпишись Як виконати front-end розробку та будь в курсі наших останніх новин, курсів та подій. Обирай курс, спираючись на власні інтереси та навички.

  • Чудова школа, особистий підхід до кожного студента.
  • Вдячний за знання, досвід та нові знайомства.
  • Це єдиний профільний освітній заклад, який можу радити.
  • Дізналась багато цікавого та корисного, за що й вдячна команді.

Раніше всі хотіли стати космонавтами, а тепер – програмістами. Галузь інформаційних технологій стала найбажанішою для працевлаштування. Якщо хочете стати на крок ближче, а може й пізнати галузь, то вам в Beetroot Academy.

Наші результати

Багато практичних цікавих задач. Мега крутий колектив і чудова атмосфера. Вдячний за знання, досвід та нові знайомства.

front end-розробка це